Nabídka Hledat

S Podravkou v novém designu za novými kulinářskými zážitky!

Podravka přísada do jídel - značka, kterou v kuchyni potkáváte na každém kroku a která vás inspiruje ke zkoušení nových pokrmů, má po 10 letech nový obal!

Oblíbená značka Podravka, která je již více než 50 let Vašim věrným společníkem při dochucování pokrmů, se převlékla do nového designu nejen u nás v České republice, ale také na dalších 40 světových trzích.

Velké množství použité zeleniny, která naplní Vaši kuchyni vůní a chutí, je vyobrazeno z přední až po zadní stranu obalu. Novým prvkem tohoto designu je také vyobrazení Podravka přísady na lžičce, která je s vařením neodmyslitelně spjata. Novou tvář získalo také logo Podravka a to díky inovaci použitého písma či tvaru a v neposlední řadě pozitivní změnou prošel i známý šéfkuchař Podravka.

Nový design obalu, nový trend

Obměna obalu Podravka přísady do jídel není častým jevem a to hned z několika důvodů. Jde o velmi složitý proces zejména kvůli široké nabídce různých gramáží tohoto výrobku a v neposlední řadě je také nutné respektovat původní design, na který jsou spotřebitelé zvyklí. V každém případě inspirací pro nový design byly nové kulinářské trendy.

Podravka přísada do jídel dbá na zvyky svých spotřebitelů, ale také respektuje trendy a nové styly vaření. Podravka ve Vás chce probudit kreativitu a chuť zkoušet nové recepty. Nový obal symbolizuje všechny změny ve vaření a Vaše kuchyně se tak stane místem setkávání se s přáteli či hřištěm kulinářského tvoření, ale zejména prostorem pozitivních emocí.

Nový obal byl vytvořen pro všechny spotřebitele Podravka přísady do jídel, pro které je tento výrobek zárukou bohaté chuti připravovaných pokrmů, ale také pro ty, kteří fantastický svět vaření teprve objevují.

Věděli jste že?

Ročně se Podravka přísad do jídel v různých variantách vyrobí celkem 74.100.000 kusů.

Sdílet s přáteli

podravka-eshop.cz