Nabídka Hledat

Nebojte se vařit

Když vejdete do kuchyně….. Zapomeňte na všechno, co znáte a neřešte, co neznáte. Nepotřebujete recept, máte přece fantazii. Porušte pravidla. Ukažte, že na to máte. Udělejte nepořádek. Udělejte z kuchyně své hřiště. A když hřiště nestačí, běžte ven. Vyzbrojte se známým a vykročte do neznáma. Neposlouchejte, co říkají ostatní. Poslouchejte jen své smysly…. A od teď, když budete v kuchyni, tak prostě….jenom vařte.

I vy můžete být špičkovým kuchařem!

Zahoďte nudu! Popadněte zástěru a pusťte se do nových dobrodružství. 

Prolistujte si kuchařku a vydejte se na cestu do dalekých zemí, aniž byste opustili bezpečí vaší kuchyně. Fantazie totiž nezná hranice a exotické vůně vás vezmou na cestu kolem světa. A dokonce ani nebudete potřebovat pas...  Jen Podravku!

Nebojte se špinavé práce

Prostě si jen vyhrňte rukávy a vykročte za novým dobrodružstvím. Můžete kombinovat a tvořit, bez ohledu na obtížnost receptu nebo vaše zkušenosti. 

Když zvládnete bez návodu sestavit kuchyňskou skříňku, proč by sekaná měla být výzvou! Se spojencem, jakým je Podravka, si můžete být jisti, že výsledek vždy nadchne vaše přátele... a přítelkyně!

Pastva pro vaše smysly

Od tradiční dušené tresky až po slavnostní vepřové pečeně, vzpomínky na hojnost jídla u svátečního rodinného stolu vás pokaždé zahřejí u srdce ... a v žaludku. 

Ale nepropadejte panice, když vám rodina nebo přátelé zazvoní u dveří. Podravka vás bude inspirovat k tomu, abyste tradiční recepty pojali novým, vlastním způsobem a odvážně a bez obav, vyzkoušeli nové. A nemusí zůstat pouze u svátků – díky vašim úžasným kreacím může být každý den pastvou pro vaše smysly.

Nové chutě – nová přátelství

Je příjemné jen tak sedět u stolu a povídat si, ale proč s tím nezačít v kuchyni ještě předtím, než se bude podávat jídlo. 

Společné vaření je zážitek, který lidi sbližuje, je to příležitost, kdy se hravou formou můžeme podělit o svoje nápady a zkušenosti a společně strávit příjemné chvíle. Říká se, že cesta k jejímu nebo jeho srdci vede přes žaludek, avšak totéž platí i při navazování nových přátelství - zkuste to a uvidíte!

Výborné jídlo pro nádherné vzpomínky

Jen málo věcí nás může dojmout, utěšit nebo rozveselit tak jako jídlo. 

Dokonce i ta nejjednodušší jídla spojujeme citově s okamžiky, kdy jsme je poprvé ochutnali. Když vás při vzpomínkách na chvíle strávené u rodinného stolu přepadne nostalgie, utěšte vaši touhu po společnosti lahodným jídlem, na kterém jste si společně pochutnávali. A pokaždé, když budete s láskou připravovat nové vynikající pokrmy, nezapomeňte zapojit vaši tvořivost - ve skutečnosti jste to vy, kdo vytváří budoucí vzpomínky!

Sdílet s přáteli

podravka-eshop.cz